TÜRKÇE

Ana Sayfa » İLKOKUL 1. SINIF » TÜRKÇE

Birey ve Toplum

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Birey ve Toplum’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sağlık ve Çevre

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Sağlık ve Çevre ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Atatürk 1

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Atatürk 1 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Atatürk 2

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Atatürk 2 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Dünyamız ve Uzay

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Dünyamız ve Uzay ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Afetler

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Afetler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Değerlerimiz

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Değerlerimiz’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!