TÜRKÇE

Ana Sayfa » ORTAOKUL 8. SINIF » TÜRKÇE

Sözcük Türleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Sözcük Türleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sözcük Türleri-1

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Sözcük Türleri 1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi Eylem Çatıları

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Cümle Bilgisi Eylem Çatıları konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi Yüklemlerin Çeşitleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Cümle Bilgisi Yüklemlerin Çeşitleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi-Özne Türleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Cümle Bilgisi-Özne Türleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Bilgisi Edat Tümleci

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Cümle Bilgisi Edat Tümleci konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Türleri Yüklemin Yapısına Göre Cümleler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Cümle Türleri Yüklemin Yapısına Göre Cümleler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Cümle Türleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Cümle Türleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!