SOSYAL BİLGİLER

Ana Sayfa » ORTAOKUL 5. SINIF » SOSYAL BİLGİLER

Birey ve Toplum Haklarımı Öğreniyorum

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Birey ve Toplum Haklarımı Öğreniyorum’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kültür ve Miras, Adım Adım Türkiye

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Kültür ve Miras, Adım Adım Türkiye’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

İnsanlar, Yerler ve Çevreler, Bölgemizi Tanıyalım

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’İnsanlar, Yerler ve Çevreler, Bölgemizi Tanıyalım’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üretim, Dağıtım ve Tüketim, Ürettiklerimiz

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Üretim, Dağıtım ve Tüketim, Ürettiklerimiz’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Bilim ve Teknoloji ve Toplum, Gerçekleşen Düşler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Bilim ve Teknoloji ve Toplum, Gerçekleşen Düşler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Gruplar, Kurumlar, Sosyal Örgütler, Toplum İçin Çalışanlar

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Gruplar, Kurumlar, Sosyal Örgütler, Toplum İçin Çalışanlar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var! .

Güç, Yönetim ve Toplum Bir Ülke, Bir Bayrak

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Güç, Yönetim ve Toplum Bir Ülke, Bir Bayrak’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Küresel Bağlantılar, Hepimizin Dünyası

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Küresel Bağlantılar, Hepimizin Dünyası’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!