SOSYAL BİLGİLER

Ana Sayfa » ORTAOKUL 7. SINIF » SOSYAL BİLGİLER

İletişim ve İnsan İlişkileri Ülkemizde Nüfus

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan İletişim ve İnsan İlişkileri Ülkemizde Nüfus konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ülkemizde Nüfus - Türk Tarihinde Yolculuk

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Ülkemizde Nüfus - Türk Tarihinde Yolculuk konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Türk Tarihinde Yolculuk

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Türk Tarihinde Yolculuk’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Türk Tarihinde Yolculuk

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Türk Tarihinde Yolculuk konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Türk Tarihinde Yolculuk - Ekonomik ve Sosyal Hayat

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Türk Tarihinde Yolculuk - Ekonomik ve Sosyal Hayat konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ekonomi ve Sosyal Hayat

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Ekonomi ve Sosyal Hayat konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Zaman İçinde Bilim - Yaşayan Demokrasi

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Zaman İçinde Bilim - Yaşayan Demokrasi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Örnek Soru Çözümleri

Müfredata uygun sorularla konularınızı pekiştireceksiniz. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!