SOSYAL BİLGİLER

Ana Sayfa » ORTAOKUL 6. SINIF » SOSYAL BİLGİLER

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum, Yeryüzünde Yaşam

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sosyal Bilgiler Öğreniyorum, Yeryüzünde Yaşam’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Yeryüzünde Yaşam, İpek Yolunda Türkler

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Yeryüzünde Yaşam, İpek Yolunda Türkler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

İpek Yolunda Türkler

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’İpek Yolunda Türkler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

İpek Yolunda Türkler, Ülkemizin Kaynakları

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’İpek Yolunda Türkler, Ülkemizin Kaynakları’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ülkemizin Kaynakları, Ülkemiz ve Dünya

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ülkemizin Kaynakları, Ülkemiz ve Dünya’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Demokrasinin Serüveni, Elektronik Yüzyıl

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Demokrasinin Serüveni, Elektronik Yüzyıl’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Elektronik Yüzyıl

6. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Elektronik Yüzyıl’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!