SOSYAL BİLGİLER

Ana Sayfa » ORTAOKUL 8. SINIF » SOSYAL BİLGİLER

Bir Kahraman Doğuyor-1.Dünya Savaşı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Bir Kahraman Doğuyor-1.Dünya Savaşı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Milli Uyanış-Yurt İşgaline Tepki-ABD’nin Sav. Kat.-Osm.Dev. S. K

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Milli Uyanış-Yurt İşgaline Tepki-ABD’nin Sav. Kat.-Osm.Dev. S. K konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Tbmm’ye Karşı Çıkan Ayakla.-Serv Anlaş.-Düzenli Ordu. Kurul.-Doğu Cep

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Tbmm’ye Karşı Çıkan Ayakla.-Serv Anlaş.-Düzenli Ordu. Kurul.-Doğu Cep konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ya İstiklal Ya Ölüm

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Ya İstiklal Ya Ölüm konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çağdaş Türkiye Yolunda İlk Adımlar

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Çağdaş Türkiye Yolunda İlk Adımlar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çağdaş Türkiye Yolunda İlk Adımlar - Atatürkçülük

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Çağdaş Türkiye Yolunda İlk Adımlar - Atatürkçülük konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası ve Atatürk’ün Ölümü

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası ve Atatürk’ün Ölümü konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Türk Dış Politikasında Önemli Olaylar ve 2. Dünya Savaşı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Türk Dış Politikasında Önemli Olaylar ve 2. Dünya Savaşı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

2.Dünya Savaşı - Atatürk’ten Sonra Türkiye

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan 2.Dünya Savaşı - Atatürk’ten Sonra Türkiye konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!