ORTAOKUL

Ana Sayfa » ORTAOKUL

ORTAOKUL 5. SINIF

En yeni müfredata göre hazırlanmış olan konu anlatım videolarımız, Ortaokul 5. sınıf düzeyindeki çocuklarımıza büyük katkı sağlayacaktır. Matematik videoları, Türkçe videoları, Sosyal Bilgiler videoları ve Fen ve Teknoloji videoları ile izleyin, öğrenin.

ORTAOKUL 6. SINIF

En yeni müfredata göre hazırlanmış olan konu anlatım videolarımız, Ortaokul 6 . sınıf düzeyindeki çocuklarımıza büyük katkı sağlayacaktır. Matematik videoları, Türkçe videoları, Sosyal Bilgiler videoları ve Fen ve Teknoloji videoları ile izleyin, öğrenin.

ORTAOKUL 7. SINIF

En yeni müfredata göre hazırlanmış olan konu anlatım videolarımız, Ortaokul 7. sınıf düzeyindeki çocuklarımıza büyük katkı sağlayacaktır. Matematik videoları, Türkçe videoları, Sosyal Bilgiler videoları ve Fen ve Teknoloji videoları ile izleyin, öğrenin.

ORTAOKUL 8. SINIF

En yeni müfredata göre hazırlanmış olan konu anlatım videolarımız, Ortaokul 8. sınıf düzeyindeki çocuklarımıza büyük katkı sağlayacaktır. Matematik videoları, Türkçe videoları, Sosyal Bilgiler videoları ve Fen ve Teknoloji videoları ile izleyin, öğrenin.