MATEMATİK

Ana Sayfa » ORTAOKUL 5. SINIF » MATEMATİK

Sayılar, Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılar, Doğal Sayılarla Toplama İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var! .

Sayılar, Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var! .

Sayılar, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var! .

Sayılar, Kesirler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Kesirler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Oran ve Orantı, Ondalık Kesir, Yüzdeler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Oran ve Orantı, Ondalık Kesir, Yüzdeler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çokgenler, Dörtgenler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Çokgenler, Dörtgenler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çember, Simetri, Düzlem, Cisimler, Örüntü ve Süslemeler

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Çember, Simetri, Düzlem, Cisimler, Örüntü ve Süslemeler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Uzunlukları Ölçme

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Uzunlukları Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çevre, Kare, Dikdörtgen, Üçgen, Paralel Kenar

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Çevre, Kare, Dikdörtgen, Üçgen, Paralel Kenar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çevre, Eşkenar Dörtgen, Yamuk, Çember

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Çevre, Eşkenar Dörtgen, Yamuk, Çember’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Zamanı Ölçme, Sıvıları Ölçme, Hacmi Ölçme

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Zamanı Ölçme, Sıvıları Ölçme, Hacmi Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çizgi Grafiği, Tablo ve Şema, Aritmetik Ortalama, Olasılık

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Çizgi Grafiği, Tablo ve Şema, Aritmetik Ortalama, Olasılık’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!