MATEMATİK

Ana Sayfa » İLKOKUL 3. SINIF » MATEMATİK

Sayılar: Doğal sayılar, Ritmik Saymalar

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar: Doğal sayılar, Ritmik Saymalar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar: Doğal Sayılarda Toplama İşlemi

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar: Doğal Sayılarda Toplama İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Doğal Sayılarla Çarpma İşlemi, Doğal Sayılarla Bölme İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Geometri 1, Geometri 2

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Geometri 1, Geometri 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme: Uzunlukları Ölçme

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ölçme: Uzunlukları Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme: Paralarımız, Zaman Ölçme, Tartma, Sıvıları Ölçme

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ölçme: Paralarımız, Zaman Ölçme, Tartma, Sıvıları Ölçme’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar: Kesirler, Veri

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar: Kesirler, Veri’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar: Kesirler

3. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar: Kesirler’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!