MATEMATİK

Ana Sayfa » İLKOKUL 2. SINIF » MATEMATİK

Sayılar Ritmik Saymalar, Doğal Sayılar

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar Ritmik Saymalar, Doğal Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar Doğal Sayılarla Toplama İşlemi

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar Doğal Sayılarla Toplama İşlemi ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar Doğal Sayılarla Çıkarma İşlemi’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Geometri, Geometrik Cisimler, Simetri, Örüntü ve Sistemleri

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Geometri, Geometrik Cisimler, Simetri, Örüntü ve Sistemleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme Uzunlukları Ölçme ve Paralarımız

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Ölçme Uzunlukları Ölçme ve Paralarımız ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme, Zaman Ölçme, Tartma, Sıvıları Ölçme

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Ölçme, Zaman Ölçme, Tartma, Sıvıları Ölçme ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Veri Nesne Grafiği, Tablo

2. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’ Veri Nesne Grafiği, Tablo ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!