MATEMATİK

Ana Sayfa » İLKOKUL 1. SINIF » MATEMATİK

Sayılar, Doğal Sayılar, Rakamlar

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılar, Rakamlar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme, Zamanı Ölçme

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Ölçme, Zamanı Ölçme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılar

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılar, 10 - 20 Arası Sayılar

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılar, 10 - 20 Arası Sayılar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılarda Karşılaştırma, Sıra Sayıları

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarda Karşılaştırma, Sıra Sayıları’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Ritmik Saymalar

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Ritmik Saymalar’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılarda Toplama İşlemi 1

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarda Toplama İşlemi 1’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılarda Toplama İşlemi 2

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarda Toplama İşlemi 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılarda Çıkarma İşlemi

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarda Çıkarma İşlemi ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sayılar, Doğal Sayılarda Çıkarma İşlemi 2

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Sayılar, Doğal Sayılarda Çıkarma İşlemi 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Geometri, Uzumsal İlişkiler, Geometrik Cisimler, Eşlik, Örüntü ve Süsmeler

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Geometri, Uzumsal İlişkiler, Geometrik Cisimler, Eşlik, Örüntü ve Süsmeler ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ölçme, Uzunlukları Ölçme, Paralarımız

1. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Ölçme, Uzunlukları Ölçme, Paralarımız’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!