MATEMATİK

Ana Sayfa » ORTAOKUL 8. SINIF » MATEMATİK

Üslü Sayıların Kuvvetleri - Olasılık ve Olay Türleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üslü Sayıların Kuvvetleri - Olasılık ve Olay Türleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

PİSAGOR BAĞINTISI 8.SINIF MATEMATİK TEOG

Formülleri ezberlemekten sıkıldıysanız,formülleri ezberlemeden pisagor BAĞINTISI sorularını kaçırmayacak seviyeye gelmek istiyosanız müfredata uygun video muzu sonuna kadar izleyin ve diğer videoları kaçırmamak için kanalımıza abone olun

Tekrar Eden Yansıyan Şekiller - Simetri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Tekrar Eden Yansıyan Şekiller - Simetri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Simetri - Verilerden Çıkan Sonuçlar

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Simetri - Verilerden Çıkan Sonuçlar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

ÜÇGENDE BENZERLİK 8.Sınıf Matematik (Teog 2 Sınav)

Hocam formülleri bilsemde sorularda çözümü göremiyorum geometri sorularını çözemiyorum isyanlarına Son vermeye geldik,Farklı soru tarzları kolay çözüm teknikleri mükemmel anlatım ile soruları çerez gibi çözmek istiyosanız müfredata uygun video muzu sonuna kadar izleyin ve diğer videoları kaçırmamak için kanalımıza abone olun.

Üslü Sayıların Kuvvetleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üslü Sayıların Kuvvetleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Olasılık ve Olay Türleri - Kare Köklü İfadeler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Olasılık ve Olay Türleri - Kare Köklü İfadeler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kare Köklü İfadeler - İstatistik

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kare Köklü İfadeler - İstatistik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Standart Sapma - Üçgen ve Pisagor Bağıntısı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Standart Sapma - Üçgen ve Pisagor Bağıntısı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Üçgenler - Sayılar Örüntüler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üçgenler - Sayılar Örüntüler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Köklü Sayılar 8.Sınıf Matematik

Köklü Sayılar 8 sınıf Matematik ;Kök içindeki sayı nasıl dışarı çıkar? Köklü sayıların en karmaşık örnek sorularında en kolay anlatım metodunun olduğu konu anlatımı bu videoda. :)

Özdeşlikler - Çarpanlara Ayırma

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Özdeşlikler - Çarpanlara Ayırma konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çarpanlara Ayırma

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Çarpanlara Ayırma konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kombinasyon Denklem Sistemleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kombinasyon Denklem Sistemleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Denklem Sistemleri - Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Denklem Sistemleri - Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Eşitsizlikler 8.Sınıf Matematik

Eşitsizlikler 8 sınıf matematik (Teog) ; Eşitsizlikler nedir, grafiklerde nasıl gösterilir sorularının cevabı bu videoda anlamadım deme izle kolayca anlayacaksın :) Yeni videoları kaçırmamak için Abone olmayı unutma

2014-2015 teog 2.Dönem 8.Sınıf Matematik

2014 -2015 teog 2 dönem 8 sınıf Matematik ;En son teog matematik soruları sınava günler kala atlas akademide ,bu video yu izledikten sonra soruları farklı yöntemlerle çözebilecek ve netlerinizin artmasını sağlayacaksınız takipte kal

Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik - Dik Üçgen Prizma

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Üçgenlerde Eşlik ve Benzerlik - Dik Üçgen Prizma konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

2015 2.DÖNEM TEOG Matematik Soruları 8.Sınıf Matematik

2015 teog 2 dönem 8 sınıf Matematik ;En son teog matematik soruları sınava günler kala atlas akademide ,bu video yu izledikten sonra soruları farklı yöntemlerle çözebilecek ve netlerinizin artmasını saglayacaksınız takipte kal

Dik Üçgen Prizma - Piramit Koni ve Kürenin Alanları Hacimleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Dik Üçgen Prizma - Piramit Koni ve Kürenin Alanları Hacimleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Doğrunun Eğimi 8.Sınıf Matematik Teog

Doğrunun eğimi 8 sınıf matematik Teog ; Eğim nasıl bulunur, grafiklerde nasıl gösterilir sorularının cevabı bu videoda anlamadım deme izle kolayca anlayacaksın :) Yeni videoları kaçırmamak için Abone olmayı unutma

Koni’nin Alanı ve Hacmi - Perspektif Çizimi - Çok Yüzlüler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Koni’nin Alanı ve Hacmi - Perspektif Çizimi - Çok Yüzlüler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Çok Yüzlüler-Ara Kesitleri-Geometrik Cisimler - Simetri Eğim

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Çok Yüzlüler-Ara Kesitleri-Geometrik Cisimler - Simetri Eğim konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Eğim Eşitsizlikler - Tema Panometrik Oran

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Eğim Eşitsizlikler - Tema Panometrik Oran konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Soru Çözümleri

Müfredata uygun sorularla konularınızı pekiştireceksiniz. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!