LYS KİMYA

Ana Sayfa » LYS » LYS KİMYA

Kimyasal Hesaplamalar

Müfredata uygun olarak anlatılan Kimyasal Hesaplamalar tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Gazlar 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Gazlar 1 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Gazlar 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Gazlar 2 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Gazlar 3

Müfredata uygun olarak anlatılan Gazlar 3 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Çözeltiler 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Çözeltiler 1 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Çözeltiler 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Çözeltiler 2 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Çözeltiler 3

Müfredata uygun olarak anlatılan Çözeltiler 3 tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Radyoaktivite

Müfredata uygun olarak anlatılan Radyoaktivite tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Kimyasal Tepkimelerde Enerji

Müfredata uygun olarak anlatılan Kimyasal Tepkimelerde Enerji tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Kimyal Tepkimelerde Hız

Müfredata uygun olarak anlatılan Kimyal Tepkimelerde Hız tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Kimyasal Denge

Müfredata uygun olarak anlatılan Kimyasal Denge tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Çözünürlük Dengesi

Müfredata uygun olarak anlatılan Çözünürlük Dengesi tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Redoks Tepkimelerinin Denkleştirilmesi, Aktiflik

Müfredata uygun olarak anlatılan Redoks Tepkimelerinin Denkleştirilmesi, Aktiflik Tepkimelerinin Denkleştirilmesi, Aktiflik tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Asitler ve Bazlar

Müfredata uygun olarak anlatılan Asitler ve Bazlar tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.

Organik Kimya, Hidrokarbonlar

Müfredata uygun olarak anlatılan Organik Kimya, Hidrokarbonlar tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS KİMYA Seti ile izleyin, öğrenin.