LYS FİZİK

Ana Sayfa » LYS » LYS FİZİK

Dinamik

Müfredata uygun olarak anlatılan Dinamik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Yeryüzünde Hareket 1

Müfredata uygun olarak anlatılan Yeryüzünde Hareket 1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Yeryüzünde Hareket 2

Müfredata uygun olarak anlatılan Yeryüzünde Hareket 2 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Düzgün Dairesel Hareket

Müfredata uygun olarak anlatılan Düzgün Dairesel Hareket konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Basit Hormonik Hareket

Müfredata uygun olarak anlatılan Basit Hormonik Hareket konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

İtme ve Momentum

Müfredata uygun olarak anlatılan İtme ve Momentum konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Hareket - İş - Güç - Enerji

Müfredata uygun olarak anlatılan Hareket - İş - Güç - Enerji konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Elektriksel Alan ve Kondansatörler

Müfredata uygun olarak anlatılan Elektriksel Alan ve Kondansatörler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Magnetizm Elektromagnetik İndüksiyon

Müfredata uygun olarak anlatılan Magnetizm Elektromagnetik İndüksiyon konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Elektro Manyetik İndüksiyon - 2 Alternatif Akım

Müfredata uygun olarak anlatılan Elektro Manyetik İndüksiyon - 2 Alternatif Akım konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Dalgalar - 2 Su Dalgalarını Yansıması

Müfredata uygun olarak anlatılan Dalgalar - 2 Su Dalgalarını Yansıması konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Su Dalgalarının Girişi - Işıkta Girişim

Müfredata uygun olarak anlatılan Su Dalgalarının Girişi - Işıkta Girişim konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Tek Yarıkta Girişim - İnce Zarlarda Girişim

Müfredata uygun olarak anlatılan Tek Yarıkta Girişim - İnce Zarlarda Girişim konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Atom Teorileri Enerji Seviyeleri

Müfredata uygun olarak anlatılan Atom Teorileri Enerji Seviyeleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.

Yüklü Taneciklerin Hareketi - Rölativite

Müfredata uygun olarak anlatılan Yüklü Taneciklerin Hareketi - Rölativite konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. BİL IQ LYS FİZİK Seti ile izleyin, öğrenin.