Ana Sayfa »

HİKAYE

Masal Hikaye, masal, masal anlat, hikaye oku,

Ortaokul Tüm Dersler Konu Videoları

Ortaokul Tüm Ders Videolarının Tamamına Buradan Ulaşabilir, Okulda Anlamadığınız Tüm Konuları Tekrar Tekrar İzleyerek Daha Kolay Öğrenebilirsiniz...

İLKOKUL

En yeni müfredata göre hazırlanmış olan konu anlatımlarımız, ilkokul düzeyindeki çocuklarımıza büyük katkı sağlayacaktır. İyi Çalışmalar.

ORTAOKUL

Ortaokul, orta okul, dershane ortamı, ortaokul ders videoları

LİSE

LİSE LİSE DERSLERİ, LİSE MĞÜFREDATI,

YKS

Yükseköğretime Geçiş Sınavı ya da kısaca YKS, Türkiye’deki yükseköğretime geçiş sisteminin ilk sınavıdır. Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri olmak üzere 4 bölümden oluşur. Müfredata uygun olarak anlatılan konu anlatım videoları, bu sınavda sizlere kolaylık sağlayacaktır.

TYT

Lisans Yerleştirme Sınavı (kısaca LYS), Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2010 yılından itibaren uygulamaya başlanan test türü bir sınavdır. Müfredata uygun olarak anlatılan konu anlatım videoları, bu sınavda sizlere kolaylık sağlayacaktır.

KPSS

KPSS, kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır. Atlas Yayınlarının hazırlamış olduğu konu anlatım videolarıyla en iyi şekilde sınava hazırlanın.

İNGİLİZCE

Dershane ortamında, birebir konu anlatımlı ders videolarımızın tamamı yabancı dil bilimcileri tarafından hazırlandı. Efu İngilizce Eğitim videoları ile kısa zamanda ingilizceyi, ana dili ingilizce olan dil bilimcilerinden öğreneceksiniz.