HİKAYE

Ana Sayfa » HİKAYE

ÇOCUK ŞARKILARI

En güzel ve en özgün çocuk şarkılarını sizler için hazırladık. Dinlemekten ve İzlemekten büyük zevk duyacaksınız.

KELOĞLAN MASALLARI

Keloğlan, Türk masallarının en sevilen karakteri arasında gösterilmektedir. Keloğlanın masallarını dinleyerek her bir masalda hem eğlenip hem de öğreneceksiniz.

ÖZGÜN HİKAYELER

Görsel zenginliği, hoş anlatım ve yaratıcı kurgularıyla Özgün Hikayeler çocukların gelişim dönemleri ve eğitim özellikleri dikkate alınarak titizlikle hazırlanmıştır.

BİLAL İLE HADİS ÖĞRENİYORUM

Annesinin hediye ettiği Hadis-i Şerifler kitabı ile Bilal’in hayatı bir anda değişmektedir. Adeta bu kitap ona tüm yaşamında yol göstermekte ve onu derinden etkileyen olaylarla karşı karşıya kalmaktadır. Siz de Bilal ile eğitici bir yolculuğa hazır mısınız?

HAYVAN MASALLARI

Hayvanlarla ilgili sesli masal anlatımları çocukların gelişim dönemleri ve eğitim özellikleri dikkate alınarak titizlikle hazırlanmıştır.

EZOP MASALLARI

Yunan masalcı Ezop, kahramanları hayvanlar olan masallarıyla dünya çapında ün yapmıştır. Hayvanların davranışlarında ve birbirleri arasındaki ilişkilerde insanlığa ayna tutmuştur.

LA FONTAİNE MASALLARI

La Fontaine masallarında hayvanları konuşturarak insanlar arasındaki ilişkilere atıfta bulunmuştur.

ANDERSEN MASALLARI

Andersen Masalları çocuk dünyasını zenginleştiren gerçekçiliğiyle yüz elli yıldan fazladır dünya çocuk klasikleri arasındaki önemli yerini bulmaktadır.

EFSANELER

Efsane ya da söylence, yıllarca gerçekten olmuş gibi kuşaktan kuşağa aktarılan yazı çeşitleridir. En güzel efsaneleri sizler için görsel zenginlik katarak hazırladık.