FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 7. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Elektriklenme

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Elektriklenme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Vücudumuzdaki Sistemler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi 1

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Vücudumuzdaki Sistemler - Sindirim Sistemi 1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Atom ve Molekül 7. Sınıf Fen

Atomun yapısı ,tarihsel gelişimi elektronların katmanlara dağılımı nasıl yapılır kararlı atom nedir molekül ne demektir sorularının cevaplarını bu videoda bulacaksın. Yeni videoları kaçırmamak için Abone olmayı unutma :)

Duyu Organları - Vücudumuzdaki Sistemler

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Duyu Organları - Vücudumuzdaki Sistemler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kuvvet ve Hareket

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Saf Maddeler Elementler 7. Sınıf Fen Bilimleri

Saf madde olarak adlandırdığımız elementlerin özellikleri ve kullanım alanlarını anlattığım bu videoyu izledikten sonra tüm soruları kolaylıkla çözebileceksiniz. Yeni videoları kaçırmamak için abone olmayı unutma.

Kuvvet ve Hareket - Yaşamımızdaki Elektriklenme

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket - Yaşamımızdaki Elektriklenme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Elektriklenme

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Elektriklenme konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Elektriklenme - Maddenin Yapısı ve Özellikleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Elektriklenme - Maddenin Yapısı ve Özellikleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Yapısı ve Özellikleri

7. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Yapısı ve Özellikleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!