FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 5. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

AYIRT EDİCİ ÖZELLİKLER 5. SINIF FEN

Kaynama noktası, erime ve donma noktası kavramlarının açıklandığı videoyu izledikten sonra Ayırt edici özellikleri daha iyi kavrayacaksınız. Yeni videoları kaçırmamak için Abone Ol :)

Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var! .

Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

HAL DEĞİŞİMLERİ 5. SINIF FEN

Maddenin hal değişimlerini anlattığım bu videoda yağışların nasıl oluştuğunu su döngüsünü de öğrenebilirsin. Sürekli güncellenen videoları kaçırmamak için ABONE OL :)

ISI SICAKLIK 5 SINIF FEN

Isı ve sıcaklık konusunu örneklerle açıklandığı bu videoyu izledikten sonra bu iki kavramı asla karıştırmayacaksın.

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 1

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 1’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

GENLEŞME BÜZÜLME 5 SINIF FEN

Genleşme ve Büzülme nedir, termostatlar nasıl çalışır sorularının cevabını , katı ,sıvı ve gazlarda genleşme ve büzülme örneklerini bu videoda bulabilirsin. Yeni videoları kaçırmamak için abone olmayı unutma.

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 3

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 3’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 4

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Madde ve Değişim, Maddenin Değişimi ve Tanınması 4’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 1

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 1 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fiziksel Olaylar, Kuvvet ve Hareket 2’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Dünya ve Evren, Dünya Güneş ve Ay

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Dünya ve Evren, Dünya Güneş ve Ay’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 1

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 1 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 2

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Canlılar ve Hayat, Canlılar Dünyasını Gezelim Tanıyalım 2 ’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Fizikler Olaylar, Işık ve Ses

5. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan ’Fizikler Olaylar, Işık ve Ses’ konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!