FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 8. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Kuvvet ve Hareket

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kuvvet ve Hareket-1

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket-1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Hücre Bölünmeleri ve Katılım Alt Başlıkları

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Hücre Bölünmeleri ve Katılım Alt Başlıkları konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kan Grupları-Hücre Bölünmeleri-Katılım-İnsanda Cinsiyetin Belirlenmesi

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kan Grupları-Hücre Bölünmeleri-Katılım-İnsanda Cinsiyetin Belirlenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Basınç ve Sıvıların Kaldırma Kuvveti-Sıvıların Basıncı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Basınç ve Sıvıların Kaldırma Kuvveti-Sıvıların Basıncı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Hücre Bölünmeleri ve Katılım-Cinsiyetin Belirlenmesi

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Hücre Bölünmeleri ve Katılım-Cinsiyetin Belirlenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sıvıların ve Pozların Kaldırma Kuvveti

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Sıvıların ve Pozların Kaldırma Kuvveti konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Yapısı ve Özellikleri Periyodik Tablo

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Yapısı ve Özellikleri Periyodik Tablo konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Yapısı ve Özellikleri - Kimyasal Bağlar

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Yapısı ve Özellikleri - Kimyasal Bağlar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kimyasal Tepkimeler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kimyasal Tepkimeler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Asitler ve Bazlar-Nötrleşme Tepkimeleri-Asit Yağmurları

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Asitler ve Bazlar-Nötrleşme Tepkimeleri-Asit Yağmurları konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Ses konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Halleri ve Isı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Halleri ve Isı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Halleri ve Isı -1

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Halleri ve Isı-1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Halleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Halleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Enerji İlişkileri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Canlılar ve Enerji İlişkileri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Yaşamımızdaki Elektrik

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Yaşamımızdaki Elektrik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!