FEN VE TEKNOLOJİ

Ana Sayfa » ORTAOKUL 8. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ

Kuvvet ve Hareket

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Sıvı Basıncı 8. Sınıf Teog Fen ve Teknoloji

Sıvı Basıncı : Sıvı basıncını etkileyen faktörleri anlattığım örnek sorularında olduğu bu video sayesinde sıvı basıncını kolaylıkla anlayacaksın. Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi kanalımıza ABONE OL :)

Katı Basıncı 8. Sınıf Teog Fen

Katı Basıncı : Katı basıncı nelere bağlıdır, nasıl değişir, katı basınç uygulamaları nelerdir öğrenmek istiyorsan hemen tıkla. Ne kadar kolaymış diyeceksin.Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi kanalımıza ABONE OL :)

Kuvvet ve Hareket-1

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kuvvet ve Hareket-1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Gazlarda Kaldırma Kuvveti 8. Sınıf Teog Fen

Gazlarda Kaldırma Kuvveti : Gazların cisimlere uyguladıkları kaldırma kuvvetini anlattığım bu videoda örnek sorularla konuyu iyice pekiştireceksin. Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi ABONE OL :)

Hücre Bölünmeleri ve Katılım Alt Başlıkları

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Hücre Bölünmeleri ve Katılım Alt Başlıkları konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kan Grupları-Hücre Bölünmeleri-Katılım-İnsanda Cinsiyetin Belirlenmesi

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kan Grupları-Hücre Bölünmeleri-Katılım-İnsanda Cinsiyetin Belirlenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Paskal Prensibi

Paskal Prensibi: Sıvılar üzerlerine uygulanan basıncı nasıl iletir sorusunun cevabının bu videoda bulacaksın. Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi ABONE OL :)

Basınç ve Sıvıların Kaldırma Kuvveti-Sıvıların Basıncı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Basınç ve Sıvıların Kaldırma Kuvveti-Sıvıların Basıncı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

GAZ BASINCI TEOG 8. SINIF FEN

Gaz Basıncı İçin : Gaz basıncı hiç bu kadar kolay anlatılmamıştı. Atmosfer basıncını ve kapalı kaplarda

Hücre Bölünmeleri ve Katılım-Cinsiyetin Belirlenmesi

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Hücre Bölünmeleri ve Katılım-Cinsiyetin Belirlenmesi konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

PERİYODİK TABLO 8. SINIF TEOG FEN

Periyodik tablonun tarihsel gelişimi, grup,periyot kavramlarını kolayca öğrenmek istiyorsan bu video tam sana göre. Diğer TEOG videolarımızı kaçırmamak için abone olmayı unutma.’

Sıvıların ve Pozların Kaldırma Kuvveti

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Sıvıların ve Pozların Kaldırma Kuvveti konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

KİMYASAL BAĞLAR

İyonik ve kovalent bağ nasıl oluşur kim elektron alır kim ortak kullanır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videolarımızı kaçırmamak için takipte kal. Hadi hemen ABONE OL.

Maddenin Yapısı ve Özellikleri Periyodik Tablo

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Yapısı ve Özellikleri Periyodik Tablo konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kimyasal Tepkimelere Giriş - 8 Sınıf Teog Fen

Kimyasal tepkimeler hakkında giriş bilgilerine sahip olmak, İyonik bağlı bileşiklerin formülleri nasıl yazılır, bileşik formülleri nasıl adlandırılır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videoları kaçırmamak için abone ol

Maddenin Yapısı ve Özellikleri - Kimyasal Bağlar

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Yapısı ve Özellikleri - Kimyasal Bağlar konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Kimyasal Tepkimeler

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Kimyasal Tepkimeler konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Tepkime Denkleme 8. Sınıf Teog

Kimyasal tepkimelerde tepkime denkleştirme nasıl oluyor diyenler buraya. Tepkime türleri, yanma tepkimeleri nedir?sorularının cevabını bulacağın yeni videomuz. Yepyeni videoları kaçırmamak için takipte kal :)

Asitler Bazlar 8. Sınıf Fen Teog

Asit bazlar ve tuzlar hakkında öğrenmek istediğiniz herşey örnek sorularla bu videoda. Yeni videoları kaçırmamak için Abone olun :)

Asitler ve Bazlar-Nötrleşme Tepkimeleri-Asit Yağmurları

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Asitler ve Bazlar-Nötrleşme Tepkimeleri-Asit Yağmurları konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Ses konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

SU ARITIMI - 8. SINIF TEOG FEN

Suyun sertlikten arındırılması konusunu öğrenmek isteyenler hadi bu videoya :) Atlas Akademi YouTube kanalına abone olmak için tıklayın ► https://goo.gl/D4wNdl

Maddenin Halleri ve Isı

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Halleri ve Isı konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Ses ve Sesin Özellikleri 8. Sınıf Teog Fen

Salınım hareketi nedir? Genlik frekans kavramları nedir? Sesin yüksekliği ve ses şiddeti nasıl belirlenir? Tüm bu soruların cevabı videomuzda. Yeni videoları kaçırmamak için Abone ol :)

Maddenin Halleri ve Isı -1

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Halleri ve Isı-1 konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Maddenin Halleri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Maddenin Halleri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

Canlılar ve Enerji İlişkileri

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Canlılar ve Enerji İlişkileri konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!

ISI SICAKLIK 8.SINIF TEOG FEN VE TEKNOLOJİ

ısı ve Sıcaklık arasındaki farklar, ısı alışverişi, Isı kütle ilişkisi kavrayıcı örneklerle bu videoda. Yeni videoları kaçırmamak için Abone olmayı unutma :)

Yaşamımızdaki Elektrik

8. Sınıf düzeyine uygun olarak anlatılan Yaşamımızdaki Elektrik konusunu tekrar tekrar izleyerek çok daha iyi kavrayacaksınız. Okula yardımcı bu sistemle dersler artık çok kolay. Veliler, Öğretmenler artık öğrencilerinizin bir özel öğretmeni var!