FEN VE TEKNOLOJİ (TEOG)

Ana Sayfa » 8. SINIF » FEN VE TEKNOLOJİ (TEOG)

Sıvı Basıncı 8. Sınıf Teog Fen ve Teknoloji

Sıvı Basıncı : Sıvı basıncını etkileyen faktörleri anlattığım örnek sorularında olduğu bu video sayesinde sıvı basıncını kolaylıkla anlayacaksın. Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi kanalımıza ABONE OL :)

Katı Basıncı 8. Sınıf Teog Fen

Katı Basıncı : Katı basıncı nelere bağlıdır, nasıl değişir, katı basınç uygulamaları nelerdir öğrenmek istiyorsan hemen tıkla. Ne kadar kolaymış diyeceksin.Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi kanalımıza ABONE OL :)

Gazlarda Kaldırma Kuvveti 8. Sınıf Teog Fen

Gazlarda Kaldırma Kuvveti : Gazların cisimlere uyguladıkları kaldırma kuvvetini anlattığım bu videoda örnek sorularla konuyu iyice pekiştireceksin. Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi ABONE OL :)

Paskal Prensibi

Paskal Prensibi: Sıvılar üzerlerine uygulanan basıncı nasıl iletir sorusunun cevabının bu videoda bulacaksın. Diğer Teog videolarımıza bakmayı unutma ayrıca eklenen yeni videoları kaçırmamak için hadi ABONE OL :)

GAZ BASINCI TEOG 8. SINIF FEN

Gaz Basıncı İçin : Gaz basıncı hiç bu kadar kolay anlatılmamıştı. Atmosfer basıncını ve kapalı kaplarda

PERİYODİK TABLO 8. SINIF TEOG FEN

Periyodik tablonun tarihsel gelişimi, grup,periyot kavramlarını kolayca öğrenmek istiyorsan bu video tam sana göre. Diğer TEOG videolarımızı kaçırmamak için abone olmayı unutma.’

KİMYASAL BAĞLAR

İyonik ve kovalent bağ nasıl oluşur kim elektron alır kim ortak kullanır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videolarımızı kaçırmamak için takipte kal. Hadi hemen ABONE OL.

Kimyasal Tepkimelere Giriş - 8 Sınıf Teog Fen

Kimyasal tepkimeler hakkında giriş bilgilerine sahip olmak, İyonik bağlı bileşiklerin formülleri nasıl yazılır, bileşik formülleri nasıl adlandırılır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videoları kaçırmamak için abone ol

Tepkime Denkleme 8. Sınıf Teog

Kimyasal tepkimelerde tepkime denkleştirme nasıl oluyor diyenler buraya. Tepkime türleri, yanma tepkimeleri nedir?sorularının cevabını bulacağın yeni videomuz. Yepyeni videoları kaçırmamak için takipte kal :)

Asitler Bazlar 8. Sınıf Fen Teog

Asit bazlar ve tuzlar hakkında öğrenmek istediğiniz herşey örnek sorularla bu videoda. Yeni videoları kaçırmamak için Abone olun :)

SU ARITIMI - 8. SINIF TEOG FEN

Suyun sertlikten arındırılması konusunu öğrenmek isteyenler hadi bu videoya :) Atlas Akademi YouTube kanalına abone olmak için tıklayın ► https://goo.gl/D4wNdl

Ses ve Sesin Özellikleri 8. Sınıf Teog Fen

Salınım hareketi nedir? Genlik frekans kavramları nedir? Sesin yüksekliği ve ses şiddeti nasıl belirlenir? Tüm bu soruların cevabı videomuzda. Yeni videoları kaçırmamak için Abone ol :)

ISI SICAKLIK 8.SINIF TEOG FEN VE TEKNOLOJİ

ısı ve Sıcaklık arasındaki farklar, ısı alışverişi, Isı kütle ilişkisi kavrayıcı örneklerle bu videoda. Yeni videoları kaçırmamak için Abone olmayı unutma :)