Atlas Pazarlama Her Eve Bir Dershane Kuruyor

Ana Sayfa » BLOG » TEKNOLOJİ » Atlas Pazarlama Her Eve Bir Dershane Kuruyor

Atlas Pazarlama, farklı iş kollarını ve geniş ürün yelpazesi ile ülke genelindeki tüm il ve ilçelere ulaşmaktadır. Yılda ortalama basımını yaptığı 250 bin kitabı ve e-ticaret siteleri gibi çeşitli alanlardaki tüm iş süreclerinde  yönetmektedir.

Atlas Pazarlama ‘Her eve bir dershane’ projesini başardı


Atlas Pazarlama,1996’da televizyon sektörüne marketing pazarlama satışı yapmak üzere kurulan ilk firmalardan biridir. Kurulduğu yıllarda spor aletleri, koşu bantları vb. satışı da gerçekleştiren Atlas Pazarlama 1999 ile 2000 yılı başında, üniversiteye hazırlık için eğitim seti de çıkarmış ve bu çalışma ile ‘her eve bir dershane’ kurma ve eğitimde fırsat eşitliği projesini başarmıştır.

 

İstanbul’un en iyi dershanelerinde verilen eğitim müfredatı, Atlas Pazarlama tarafından, uzman eğitmenler eşliğinde, bir sınıf ortamında videoya çekilmiştir. Atlas Pazarlama firmasının elinde şuan, ilköğretimden üniversiteye kadar tüm derslerin, uzmanlar tarafından görsel video anlatımını kapsayan 600 saatlik ‘video eğitim seti’ bulunmaktadır. Hiçbir kurumun elinde bulunmayan, ilköğretim birinci sınıftan üniversiteye kadar yer alan tüm derslere ait dev bir video arşivi vardır.

Her eve bir dershane projesini hayata geçirdi


Her eve bir dershane projesini hayata geçirmek için yola çıkan Atlas Pazarlama, görsel video çekimleriyle, eğitimde fırsat eşitliğini ülkenin dört bir yanına ve tabana yayılması projesini hayata geçirdi. İlköğretimden üniversiteye kadar olan eğitim setinin yanı sıra, özgün çocuk hikayeleri, Türk ve Dünya Klasikleri vb ile EFU English For You seti ile de ürün yelpazesini genişleterek, birçok alanda ülke çapında başarıya imza attı. Görsel eğitime önem veren Atlas Pazarlama, sanal eğitimde de ülkemizin öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Diğer Başlıklar

Yorumlar

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanları doldurunuz.