ALIŞVERİŞ

Ana Sayfa » BLOG » ALIŞVERİŞ

BRUDER CAT MINI EKSKAVATÖR VE İNŞAAT İŞÇİSİ 02466

Hayal güçleri sıra dışı ve sınırsız olan çocuklarınızın bazen oyuncaklarından hayali kahramanlar yapıp, konuşturduklarını, onlar ile bir takım etkinlikler yaptıklarına şahit olursunuz. Bazen postacılık yapıp, kapılara mektup dağıtırlar; bazen de çeşitli meslek dallarına bürünüp canlandırma yeteneklerini geliştirirler. Çünkü bir oyuncağın çocuk üzerinde sorun çözme, yaratıcılık geliştirme, duyguların artırılması ve bu duyguların dışa vurum

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:46:01 | Ekleyen: Admin

Bruder John Deere 7930 8 Tekerlekli Traktör 03052

Oyuncakların çocuk gelişiminde etkisi büyüktür. Hele ki oyuncak tipine göre çocuğun fiziksel, ruhsal ve en önemlisi bilişsel yeteneklerinin desteklendiği zamanlardaki oyuncaklar, ilerideki hayatı için büyük önem taşır. Sadece bilişsel değil, çocuğun psiko-motor gelişiminin de oyuncaklar ile desteklenmesi gerekmektedir.

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:52:45 | Ekleyen: Admin

Bruder Mercedes Benz Sprinter Merdivenli İtfaiye Aracı 02532

Çocuğunuzun özellikle 4 yaşından sonraki evresinde, "Büyüyünce Ne Olacaksın?" sorusuna pilot, doktor, hemşire, şöfor, itfaiyeci gibi cevaplar verdiklerini sıkça duyarsınız. Çünkü hayal gücü yeterince desteklenmiş çocuklar, o meslek grubuna ait olduklarını düşünme olgunluğuna erişebilirler ve bu olgunluktaki bir çocuk da oyuncak isteklerinde genellikle olmak istediği mesleğe ait oyuncakları tercih eder.

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:48:53 | Ekleyen: Admin

Bruder Scania R-Serisi Beton Mikser 03554

Çocuklarınız için seçtiğiniz oyuncağın, onun gelişimine ve zevklerine uygun olup olmadığına dikkat etmek önemlidir. Çünkü oyuncağın çocuğunuzun yaşına ve beceri düzeyine uygun olmasının yanı sıra, onun ilgi alanlarına da hitap etmesine dikkat etmelisiniz.

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:50:33 | Ekleyen: Admin

Bruder Scania R-Serisi Çöp Kamyonu - Turuncu 03560

Oyuncakların çocukların hayatlarında ne kadar önemli olduğu tartışılamaz bile. Deyim yerindeyse oyuncakları bir çocuğun tüm mal varlığıdır. Yine oyuncakları ile çevreyi tanımaya, anlamaya, paylaşımı öğrenmeye, malına sahip çıkmaya başlayan çocukların ilk gelişim süreçlerinde doğru oyuncağa yönlendirmek gereklidir. Bu anlamda çocuğun ilk mal varlıkları olan oyuncakların kaliteli malzemeden yapılmış olması esastır. Hem çocuğun sağlığına zarar ve

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:34:58 | Ekleyen: Admin

JCB 5CX Eco KEPÇELİ EKSKAVATÖR - 02454

Çocuğunuz kum dolu bir parka giderek, kum ile oynamaktan ya da yazın deniz kıyısında kum ile bir şeyler inşa etmekten hoşlanan bir çocuk olabilir. Yaşına uygun olarak bu tip oyunlar dokunma duygusunun gelişimine, deneyim ve keşif yapma gibi imkânların artırılmasına, öfkeli çocuğun enerjisinin boşaltılmasına yardım eden aktivitelerdir. Özellikle çocuğun dikkatini bir alanda toplaması ve bir oyun çeşidine yoğunlaşması, konsantrasyon açısından duyguların geli

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:19:29 | Ekleyen: Admin

Kaliteli Oyuncak Çeşitleri Oyuncak Arabalar

Kaliteli oyuncak çeşitleri – oyuncak arabalar arayışlarınız için doğru yere hoş geldiniz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için, nerede üretildiği belli olmayan oyuncaklardan ziyade, kaliteli plastikten yapılmış, kanserojen madde içermeyen oyuncakları tercih etmek daha önemlidir.

Ekleme Tarihi: 11.02.2018 17:22:30 | Ekleyen: Admin

MB AROCS BETON MİKSER 03654 (2014 MODEL)

Konu oyuncaklar olunca her çocuk aynı değildir. Bazı çocuklar önem verdikleri, sevdikleri oyuncaklarına yıllarca gözü gibi bakar. Bazı çocuklar ile oyuncaklarına daha sinirle yaklaşır, tüm öfkesini onlardan çıkarır kırar ya da parçalarlar. Ancak sizin çocuğunuz hangi kategorideki çocuk olursa olsun artık oyuncaklar konusunda gözünüz arkada kalmayacak. Çünkü bruderoyuncak.com’da tam da çocuğunuza uygun muhteşem oyuncaklara tek bir tık ile ulaşabileceksiniz.

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:43:25 | Ekleyen: Admin

MB Arocs Kar Temizleme Ve Tuzlama Aracı - 03685

Erkek çocuk sahibi olan anne ve babaların daha iyi bildiği gibi, küçük yaştan itibaren her erkek çocuğun hayalinde bir iş makinesini kullanmak vardır. Bu kimi zaman bir damperli kamyon, kimi zaman bir ekskavatör kimi zaman da bir itfaiye aracıdır. Bu hayaller çocuğun çevresindeki olayları dikkatle gözleme ve model alma yeteneğinden gelir. Hatta dikkat ederseniz; izlediği bir çizgi filmde gördüğü iş makinelerinin çalışma prensibini yakalamaya çalışır ve hali haz

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:24:33 | Ekleyen: Admin

Mb Arocs Vinçli Şantiye Kamyonu 03651 (2014 Model)

Oyuncak seçiminde en önemli şeylerden biri de oyuncakların çocuğa yönelik seçilmesi gerektiğidir. Yani sizin istediğiniz değil, çocuğunuzun istediği oyuncakları satın almanız size olan güvenini artıracaktır. Çünkü çocuklar sadece istedikleri ve sevdikleri oyuncaklar ile severek oynayabilirler ve oyun kurabilirler. Ebeveyn olarak size düşen tek görev, oyuncakların nereden alındığına dikkat edilmesi ve yapımında kullanılan malzemelerin dikkatle seçilmesidir.

Ekleme Tarihi: 08.02.2017 23:28:35 | Ekleyen: Admin